Spory

Soudní spory jsou naší hlavní specializací, ve které nacházíme naše poslání. Prostory soudních síní jsou pro nás druhým domovem, ve kterých se pohybujeme s jistotou, sebevědomím a odhodláním bojovat za naše klienty.

Budeme se za Vás bít, ať stojíte před obecnými soudy jakékoliv instance, Ústavním soudem nebo dokonce i mezinárodními soudy.

Nebojíme se ani sporů s velkými soupeři, nezastraší nás ani, když na druhé strany sporu stojí velká nadnárodní společnost nebo Česká republika a její organizační složky.

Detailní znalost rozhodovací praxe soudů nám pomáhá účinně předvídat, jak bude daný spor rozhodnut a na základě toho umíme zpracovat podrobnou analýzu a strategii, včetně identifikace slabých míst. Výhra ve sporu je naší prioritou a uděláme vše pro to, abychom měli ve věci úspěch. Protože vyhrávat nás baví. A hlavně nás baví přinášet klid a radost klientům po vyhraném soudním sporu.

V případech, kdy z naší analýzy vyplyne, že šance na úspěch ve sporu jsou malé a soud by pravděpodobně rozhodl v náš neprospěch, informujeme o tom klienta a ve shodě s ním se snažíme o smírné řešení a diplomaticky jednáme s protistranou, tak abychom našli co nejlepší řešení. I takový postup ke sporům patří.

Neváhejte se na nás obrátit.